Aj keď to nik nečakal, známa markizáčka, ktorá sa divákom Televíznych novín prihovára už istú dobu, v modrožltej televízii končí. Kráska, ktorá zaujala najmä výzorom a odvážnymi outfitmi, dostala padáka!

Toto nikto nečakal! Pred približne rokom prekvapila televízia Markíza svojich verných divákov, keď sa medzi redaktorkami spravodajstva objavila výrazná tmavovláska so silným make-upom a v odvážnom oblečení. Silvia Juříková (27) rozhodne nesplynula s davom, hoci niektorým jej vizáž nebola celkom po vôli.

Podľa čerstvých informácii Plusky ale mala brunetka dostať padáka, pričom jej koniec údajne neprišiel z vlastnej iniciatívy. Kolegovia sa veľmi neodvažujú odhadnúť, čo môže byť za týmto radikálnym krokom, no niektorí sa domnievajú, že zrejme nebola úplne vyťažená. Reportérka je ale zatiaľ skúpa na slovo: “K tomu by som sa zatiaľ nevyjadrovala, lebo ešte to nie je jasné,” odpovedala záhadne.

Juříková sa pritom dostala pred kamery v regionálnej televízii, kde začínala svoju kariéru. Napriek tomu, že jej otec Sväťo zakladal spolu s Müllerom kapelu Banket, jeho dcéra sa vydala v iných šľapajách. Popri spravodajstve sa preslávila aj menším škandálikom, keď sa v Egovom klipe bozkávala so ženou. V súkromí má Silvia randiť s vplyvným podnikateľom a predsedom Predstavenstva Starland Holding Ronaldom Tahotným.

Silvia obľubuje odvážne outfity v práci aj v súkromí

Kráska má tvoriť pár s vplyvným podnikateľom Ronaldom Tahotným
Silvia začínala v regionálnom spravodajstve

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/Silvia Sisi Juříková, Instagram/silvia_jurikova