Známa a dlhoročná tvár televízie JOJ prežíva v poslednom období veľmi nepríjemné bolesti. Tie moderátorku zasiahli až do takej miery, že skončila v nemocnici. Závažnú diagnózu si pritom vypočula od lekárov už pred rokom, no až teraz začala riešiť svoj zdravotný problém.

Erika Barkolová patrí v televízii JOJ k stáliciam, no 45-ročnú sympaťáčku už pred časom začali trápiť bolesti v chrbte. Prvýkrát pritom blondínka vyhľadala lekársku pomoc už pred rokom, keď jej po MR vyšetrení diagnostikovali tzv. extrúziu disku v oblasti krčnej chrbtice.

Eriku teda robí starosti vysunutá platnička, pričom tá poškodzuje kolagénové obaly i hyalurónové jadro, ktoré z platničky vyteká. Moderátorka pre Topky priznáva, že bolesti ju vyradili aj zo športových aktivít. “Musela som prestať športovať, behať, chodiť do obľúbeného fitka, pretože ma to jednoducho bolelo,“ uviedla.

Momentálne sa musela začať svojím problémom zaoberať a zahájila pravidelné neurorehabilitácie a procedúry. Tými chce predísť a zabrániť možnej operácii, ktorá moderátorke hrozí. Jojkárka verí, že to s pomocou profesionálov zvládne: “Rada by som si opäť zabehala či išla do posilky ako predtým,“ dúfa Erika. Úraz a neskôr aj podvod zas zasiahol do rodiny herca Mareka Fašianga.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: TV JOJ, IG/barkolova_erika