Rozchody nepatria k príjemným témam, a tak nezvyknú byť ani súčasťou príspevkov na sociálnych sieťach. Známa Slovenka sa však k tomu svojmu rozhodla po roku vyjadriť, nakoľko ju hnevá, že ju ľudia spájajú s mužom, s ktorým už nechce mať nič spoločné.

Speváčka Suzie Hroncová je mamičkou synčeka Riška, ktorý v júni oslávi svoje piate narodeniny. Verejnosť si doteraz myslela, že s jeho oteckom Richardom tvoria harmonickú rodinku. Atraktívna brunetka sa túto mylnú predstavu rozhodla vyvrátiť a uviesť, ako sa veci naozaj majú.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa S U Z I E (@suzie_hroncova)

,,Pôvodne som neplánovala dávať nejaký post v tomto znení, ale keďže už prešiel vyše rok a dozvedám sa, že 90% vás žije v omyle a ma kontaktujete ohľadom mne už úplne neznámych vecí, človeka, ktorému neprídem ani na meno, tak som sa rozhodla Vám všetkým dať na vedomie takto cez insta a FB, že s Riškovim tatom už nie som viac než rok! Prosím Vás, ma už s jeho menom v živote nespájať! Bol to môj veľký omyl a asi jediné v živote, čo mu vyšlo, (a to teda bravúrne) je môj pampúšik Riško, ktorého si, žiaľ, ani nezaslúži, ale za ktorého mu budem doživotne vďačná,” šokovala úprimnosťou Suzie.

Ako známa kráska ďalej uviedla, je toho oveľa viac, čo by mohla napísať, no radšej túto tému rozpitvávať nebude. Napriek nevydarenej láske na ňu nezanevrela, ako prezradila, žije pre ňu celý život. Všetkým drží palce a odkazuje, aby sa ľúbili. ,,Ale hlavne, nezabudnite, kto ste! Ak si seba navzájom nevážite, nevážite takých, akí ste, nemáte pokoru a úctu, tak láska nemá priestor! Prajem Vám všetko naj! Vesmír a nekonečnú lásku. Ja ju momentálne nachádzam v mojim Riškovi,” doplnila na záver.

Zdroj/Foto: Instagram/suzie_hroncova