Známa a obľúbená slovenská herečka má poriadnu smolu. 74-ročná umelkyňa mala v lete nepekný úraz, ktorý skončil zlomeným členkom a už má na krku ďalší! Tentokrát sa jej „podarilo“ zlomiť si nohu, avšak stále nestráca optimizmus a ani svoje pracovné aktivity nenecháva bokom.

Magda Vášáryová sa napriek pokročilému veku stále venuje mnohým záľubám a aktivitám, ktoré si taktiež vyžadujú cestovanie za hranice Slovenska. Dokonca študuje a v tomto období píše dizertačnú prácu. Od leta sa však na ňu doslova lepí poriadna smola.

Len začiatkom júla prezradila fanúšikom na sociálnej sieti, že mala úraz, pri ktorom si zlomila členok. Pri zotavovaní si musela pomáhať barličkami aj invalidným vozíkom, no už v auguste bola herečka opäť fit. Neprešlo však veľa času a niekdajšia diplomatka mala ďalší úraz!

Tentokrát si to odniesla nepekná zlomenina ruky: „Zrejme jej bolo ľúto, že musí pracovať, tej mojej pravej ruke,“ zažartovala pani Magda pre Nový Čas. Napriek zdravotnému problému je však aktuálne pracovne v Poľsku: „Jáj, pracujem. Akurát mám stretnutie v Krakove. Občas to tak býva, že príde smola za smolou,“ skonštatovala herečka s úsmevom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: YT/Denník N, RTVS, FB/Rádio Regina Stred