Známa slovenská moderátorka, ktorá má za sebou mnohoročné pôsobenie v televízii, skončila na svojom lukratívnom fleku a všetko vymení za čosi, čo jej zrejme doposiaľ chýbalo.

Známa slovenská moderátorka Alena Heribanová (63) má za sebou dlhé roky v televízii, kde odmoderovala množstvo relácii a akcii. Posledných šesť rokov ale žila v rakúskej metropole, kde sa chopila šéfovania v Slovenskom inštitúte umenia. Vo Viedni tak pomáhala s propagovaním slovenských umelcov, no tomu je teraz koniec.

Heribanová, ktorá sa nedávno priznala k rozvodu po 40-rokoch manželstva, ale po piatich rokoch šéfovania končí, sa vracia na Slovensko. Vo vysokej funkcii ju má nahradiť muž. Kým jej bývalý sa už krátko po rozvode začal objavovať so svojou priateľkou Vandou Turekovou, moderátorka ostáva zatiaľ aj naďalej sama.

Ako ale prezradila pre Plusku, už má plány, ktoré by chcela po návrate do Bratislavy realizovať: „Teraz by som sa veľmi rada venovala svojim vnučkám, ktoré ma asi aj viac potrebujú. Obidve už vnímajú svet trochu inak. Pokračujú moji Anjeli strážni v televízii. A inak budem veľmi rada slobodná, voľná. Lebo toto bola práca krásna, ale naozaj niekedy si vyžadovala desať aj viac hodín denne. Robila som ju s veľkou láskou, ale niekedy, keď som prišla po akcii domov, tak som len padla vyčerpaná do postele,“ spomína aj na náročné chvíle dáma, ktorá plánuje tiež cestovať po Južnej Amerike.

Heribanová končí po šiestich rokoch vo Viedni
Nedávno sa tiež rozviedla po takmer 40-tich rokoch manželstva

Zdroj: pluska.sk | Foto: YouTube, Facebook