Známy český herec sa v poslednom období poriadne trápi so zdravotnými problémami. Ešte pred vianočnými sviatkami sa kvôli prieduškám dostal dokonca do nemocnice. Najnovšie správy ale hovoria o tom, že mal byť prevezený na jednotku intenzívnej starostlivosti, kde musí mať kyslíkovú masku.

Jiří Krampol trpí chronickými zdravotnými problémami s prieduškami. Krátko pred Vianocami ho však potrápili natoľko, že bol nútený ísť do nemocnice. A hoci sa zdalo, že najkrajšie sviatky roka strávi napokon doma, opak bol pravdou.

Herec bol však podľa najnovších informácii portálu Extra nielen hospitalizovaný v Nemocnici Na Františku, ale aj prevezený na oddelenie JIS. Zároveň musel byť pre problémy s dýchaním pripojený na kyslíkovú masku.

Nemá len tú hadičku pod nosom, ale vyložene masku cez ústa a nos. Veľmi nehovorí a rýchlo sa unaví,“ prezrádza zdroj z jeho okolia. V utorok po sviatkoch hercovi naozaj nebolo po oslovení príliš do reči: „Nemôžem hovoriť,“ odvetil ťažko a rýchlo sa rozlúčil. Rodina a známi však dúfajú, že sa hercov stav rýchlo zlepší a bude môcť opustiť nemocničné lôžko. V nemocnici skončila pre zdravotné problémy aj hviezda seriálu Beverly Hills 902 10.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extra.cz │ Foto: YT/7 pádů Honzy Dědka, FACE TO FACE, Unsplash