Známy farmár zo 14. série sa pred pár hodinami postavil do zápasníckeho ringu, z ktorého však odišiel ako porazený. Po tom, čo dostal od súpera počas exhibičného zápasu tvrdý úder, sa už nepostavil. V druhom kole tak po K.O. od rapera Flexkinga musel prijať porážku.

Imrich Štefánik, ktorý sa počas 14. série Farmy preslávil pod prezývkou Baron, sa postavil pred pár hodinami do zápasníckeho ringu. V rámci Fight Night Challenge 3 sa postavil proti raperovi Andreasovi „Flexking“ Stolárikovi.

Protivníci sa dostali do stretu už dávno pred športovým podujatím, keď si prostredníctvom sociálnej siete posielali ostré odkazy. Keď sa napokon zišli na verejnej tlačovke pred kamerami, vyhrážky doplnilo dokonca aj fyzické napadnutie.

Exhibičný zápas sa však napokon skončil porážkou Barona. Po tom, ako farmárovi zasadil Flexking tvrdý úder, začalo odpočítavanie. Následne bol už o pár sekúnd neskôr koniec zápasu po K.O. údere. Raper má podľa svojich slov problém s kolenným väzom, no napriek tomu dal dvom súperom v priebehu posledných mesiacov K.O.

Barona po K.O. môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/fightlive.cz │ Foto: Televízia Markíza