Známy herec, ktorý sa preslávil predovšetkým filmami z produkcie Marvel, leží v nemocnici. Podľa prvotných informácií sa má nachádzať v kritickom stave, no nateraz má byť stabilizovaný. Príčinou nešťastia je pritom odhŕňanie snehu, pri ktorom sa zranil.

Jeremy Renner sa preslávil predovšetkým úlohami v obľúbených snímkach spoločnosti Marvel. Herec je pritom obrovským fanúšikom prírody a na svojom rozsiahlom ranči rád oddychuje, no taktiež sa venuje nevyhnutným prácam okolo pozemku.

Ako informuje Hollywood Reporter, v noci medzi Silvestrom a Novým rokom napadli v Siera Nevade desiatky metrov snehu a celý americký región zasiahla silná zimná búrka. Po nej sa herec rozhodol odhŕňať sneh na svojom ranči, no pri odpratávaní sa vážne zranil.

K 51-ročnej hviezde musel byť privolaný vrtuľník, ktorý ho okamžite previezol do nemocnice. Jeho zdravotný stav má byť aktuálne kritický, no má byť zároveň stabilizovaný. “Potvrdzujeme, že Jeremy je v kritickom, no stabilizovanom stave so zraneniami, ktoré utrpel počas incidentu súvisiaceho s počasím pri odhŕňaní snehu. Jeho rodina je s ním a dostáva sa mu vynikajúca starostlivosť,” prezradil umelcov hovorca. V nemocnici skončil kvôli dýchacím problémom aj známy český herec, ktorý je na kyslíkovej maske.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: hollywoodreporter.com │ Foto: Twitter, YT/ABC7, Unsplash