Známy herecký pár si svoje súkromie stráži ako oko v hlave. Kým iné dvojice Hollywoodu zdieľajú s fanúšikmi svoje radosti i starosti, táto drží na sociálnych sieťach bobríka mlčanlivosti. Utajiť sa im podarilo dokonca aj krásnu novinku, a to že sú z nich čerství rodičia prvého bábätka.

Známa dvojica Tom Hiddleston (41) a Zawe Ashton (38) prežívajú v súkromí tie najkrajšie chvíle. Pred pár dňami priviedla tmavovláska na svet bábätko, a tak sú zaľúbenci hrdými rodičmi svojho prvého bábätka.

Ako prezradil zdroj z ich okolia pre USWeekly, z krásnej novinky sú doslova uchvátení: „Samozrejme, ako novopečení rodičia toho veľa nenaspia, ale sú nadšení,” dodal. Zdroj však neprezradil, či sa im narodil chlapček alebo dievčatko, a známe tak nie je ani meno, ktoré pyšní rodičia vybrali svojmu drobčekovi.

Dvojica si pritom oproti mnohým svojim kolegom z brandže úzkostlivo stráži súkromie. Zábery zo svojho života nezverejňujú ani na sociálnych sieťach, ani pred verejnosťou. Tom začal byt opatrný najmä po vzťahu so slávnou speváčkou Taylor Swift. V tajnosti prebehli taktiež zásnuby, pričom tehotenstvo Zawe sa prevalilo až na premiére filmu Mr. Malcolm List, kde sa ukázala s výrazným bruškom. Obľúbená herečka z telenoviel sa zas nedávno vydala mesiac po ohlásených zásnubách.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: usmagazine.com │ Foto: YT/BUILD Series, Twitter