Známy zabávač, ktorý sa divákom prihováral z obľúbenej markizáckej relácie, aktuálne trpí. Dôvodom je koronavírus a hygienické opatrenia, ktoré mu spôsobili nepekné následky.

V markizáckej zábavnej relácií Dobre vedieť sa divákom pravidelne prihováral aj vedátor Karol, ktorého s obľubou stvárňoval komik Samo Trnka. Momentálne majú viaceré projekty stopku a moderátori či herci trávia čas doma v karanténe.

Rovnaký prípad je aj Samo, ktorý však fanúšikom ukázal, ako počas pandémie trpí. Na vine však nie je samotný vírus, ale hygienické opatrenia, medzi ktoré patrí aj časté umývanie si rúk alkoholovými prípravkami a dezinfikovanie. To mu totiž ruky vysušilo natoľko, až mu popraskala koža.

A vaše rúčky vyzerajú ako? To nie je lepra, to je hygiena. Umývaj si ruky,” napísal k bolestivo vyzerajúcemu záberu. Pod príspevkom Trnku sa ihneď ozvalo viacero fanúšikov, ktorí si prechádzajú rovnakým problémom a odporúčajú mu častejšie si krémovať ruky. Ivana Christová sa zas podelila o jednoduchý recept z Izraela, ktorý má podľa nej ľudí chrániť pred koronavírusom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/tensamotrnka