Romantická šou Ruža pre nevestu v úvode nebola práve najsledovanejším projektom, no neskôr sa situácia radikálne zmenila a divákov skutočne zaujímalo, ktorá z krások si získa srdce Tomáša Tarra. Relácia, v ktorej sa Štúrovčan snažil nájsť lásku, sa stala natoľko obľúbená, že televízia Markíza už intenzívne pracuje na ďalšej sérii.

Po 14 týždňoch vysielania sa diváci napokon dozvedeli, že Tomáš Tarr si spomedzi 18 žien vybral Petranu, ktorá sa vo vile postarala o nejeden škandál. Sledovanosť celej šou povzbudila televíziu Markíza, ktorá už pracuje na príprave nového ročníka. Druhá séria by sa na televíznych obrazovkách mohla objaviť už na jar 2024.

Adeptky na lásku sa môžu už teraz prihlasovať, no veľkou záhadou je meno ďalšieho ženícha. Zdá sa, že tvorcovia šou budú mať z čoho vyberať, pričom si ich pozornosť momentálne snaží získať TikToker Igor Staňa. Nedávno dokonca zverejnil video, v ktorom oznámil fanúšikom, že natáča pokračovanie Ruže pre nevestu.

Je viac ako zrejmé, že by bol veľmi rád v obkľúčení dámskej spoločnosti. Reakcia modro-žltej televízie ho tak musela poriadne schladiť: ,,O tom by sme asi vedeli,“ zareagovala na jeho krátke video. Bývalý futbalista zároveň neustále upozorňuje, že sa čoskoro stane účastníkom reality šou Love Island. Je tak viac ako jasné, že 21-ročný muž sa stoj čo stoj snaží dostať pred kamery a získať si väčšiu priazeň ľudí. Objaví sa napokon v niektorom z markizáckych projektov?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

@igorstana4

🤫😆 #foryou #ruzaprenevestu

♬ original sound – Enzo

Zdroj: eva.pluska.sk  |  Foto: TV Markíza, IG/igorstana  |  Video: TikTok