Známy politik sa rozhodol poriadne vyčistiť žalúdok súčasnému ministrovi zdravotníctva Marekovi Krajčímu. Ten začal robiť v zdravotníctve, ako aj na riaditeľských postoch v nemocniciach veľké čistky, za čo zožína prvú kritiku.

Minister zdravotníctva Marek Krajčí sa v posledných dňoch postaral o hneď niekoľko škandálov. Okrem toho, že v jednom videu hovorí o Satanovej moci, začal najnovšie robiť veľké čistky na najvyšších miestach so slovami, že má nulovú toleranciu k akejkoľvek korupcií. Pred pár dňami pritom odvolal z postu riaditeľa Národného ústavu detských chorôb v Bratislave Richarda Strapku, ktorý bol z tohto kroku doslova šokovaný. Rovnako skončila aj medicínska riaditeľka Zuzana Laluhová.

Novým riaditeľom sa pritom dočasne stal Peter Magát a medicínskou riaditeľkou NÚDCH Jana Kosnáčová. Do tohto rozhodnutia ministra sa obul Tomáš Drucker (Dobrá voľba), ktorý na Krajčím nenechal nitku suchú! „Odchádzajú odborníci, prichádzajú kamoši. Či sú to nemocnice, poisťovňa, samotné ministerstvo, ukazuje sa, že sľuby o odbornosti a transparentnosti sú úplne mimo,“ tvrdí Drucker vo svojom novom videu.

Nová hlava detskej nemocnice je podľa Druckera lesník a obáva sa, že skutoční odborníci odchádzajú: „Z ministerstva odišiel celý inštitút zdravotnej politiky. Odišli odborníci z jednotlivých sekcii a prichádzajú ľudia, ktorí majú len jediné spoločné, a to že sa stretávajú v kostoloch a s odbornosťou majú pramálo spoločné,“ nakladá ďalej kresťansky založenému ministrovi. „Ak takíto ľudia budú riadiť naše nemocnice a ministerstvá, tak v takom prípade nám hrozí, že budeme musieť zapaľovať veľmi veľa sviečok za zbytočne zomretých ľudí,“ dodáva na záver desivé slová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Tomáš Drucker │ Foto: Televízia Markíza