Známy politik, ktorý sa však po posledných parlamentných voľbách nedostal do poslaneckých lavíc, sa už nemôže pozerať na prešľapy Borisa Kollára. Predsedu parlamentu označil za omyl a verejne chystá proti nemu protest!

Boris Kollár mal po svojej hospitalizácií na krku ďalší škandál, keď sa prevalilo, že ho chodili ošetrovať viaceré kamarátky a tie mali mať konflikt so zdravotnými sestrami. V bratislavskej nemocnici tak bolo príliš rušno a politik po dohode s riaditeľom nemocnice odišiel do domácej liečby. V prospech sestričiek sa ozvala aj Zuzana Čaputová, kým Kollárova ex Rezešová prezradila, ako vníma konflikt so sestričkami ona. Najnovšie sa ozývajú viacerí politici, ktorí žiadajú Kollárov odchod a medzi nimi je aj Alojz Hlina.

Ten sa po posledných voľbách nedostal do parlamentu a podľa vlastných slov chystá novú platformu. Kollár na poste predsedu parlamentu je však podľa neho veľký omyl: “Borisa Kollára považujem za omyl a nikdy som sa netajil tým, že je to celé pre mňa zvrátený príbeh. A to dokázal aj teraz. V čase, keď bol zákaz vychádzania, vyváža svoje priateľky, z nemocnice si spraví ktovie čo. Nechcem byť pejoratívny, no človeku napadne kadečo,” uviedol pre TVnoviny.

Na sociálnej sieti tiež Kollára označil za “mafiánskeho štartéra, podvodníčka a zhýralca”: “Ľudia si robia posmešky zo zlatokopiek, ale o čo nechutnejší je príbeh Kollára, ktorý zaujal náš bohabojný ľud tým, že sa do parlamentu prese*oval? Nie, nezmierim sa s tým, že takýto človek je predsedom nášho parlamentu. Uráža ma to,” uvádza tiež. Hlina plánuje zorganizovať aj protest, ktorý však prebehne veľmi neštandardne: “Protest za odvolanie B. Kollára sa vzhľadom na epidemiologickú situáciu uskutoční netradičnou formou. Ten, kto odlikne, že sa udalosti zúčastní, a zároveň bude zdieľať túto udalosť, bude považovaný za účastníka udalosti aj bez toho, aby sa protestu priamo zúčastnil,” napísal a vysvetlil, že za každého účastníka nakúpi od pestovateľa jablko, pričom vyzbierané ovocie napokon rozdá ľuďom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk, Facebook/Alojz Hlina │ Foto: YouTube/Aktuality.sk, Denník N