Známy Slovák, ktorý sa objavil už v niekoľkých zábavných či talentových šou, neprestáva udivovať. Na svojom TikTok účte, kde ho sleduje 110-tisíc fanúšikov, prišiel s novinkou, že sa chystá na vstup do politiky. Najprv však rozbehne iniciatívu s názvom “Slovensko pre mladých”.

Na Slovensku je azda málokto, kto by si nepamätal Adriána Figu. Mladík sa zviditeľnil ešte v roku 2017, keď si v jojkárskej zoznamke Take Me Out hľadal partnerku. Na televízne kamery a popularitu si však rýchlo privykol, a tak sa objavil dvakrát po sebe i v talentovej súťaži Česko Slovensko má talent, kde však pred porotou neuspel.

Rovnaký osud ho postretol aj počas dvoch ročníkov súťaže SuperStar, kde svojím spevom cez porotu neprešiel. Tohto roku ešte vyskúšal šťastie v kulinárskej súťaži Bez servítky, no jeho aktivity sú aktuálne zamerané na mladé publikum na sociálnej sieti TikTok, kde ho sleduje vyše 110-tisíc fanúšikov. Adrián má tiež na krku nepríjemnú kauzu, ktorá sa týka maloletých dievčat.

Práve na tej všetkým nedávno oznámil, že by rád vstúpil do slovenskej politiky. V minulosti pritom podporoval založenie hnutia Republika, taktiež šíril hoaxy a konšpirácie, pre ktoré sa dostal do hľadáčika policajnej stránky Hoaxy a podvody. Svoju politickú kariéru chce pritom rozbehnúť pomocou iniciatívy s názvom “Slovensko pre mladých”, pričom neskôr plánuje založenie politickej strany a spoluprácu s “úspešnými ľuďmi”. “Chýba tu politická strana, ľudia už pomaly nemajú čomu veriť,” prezentuje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

@adrianoofigoo

❤️🍀🇸🇰 BEZ PEŇAZÍ SI AKO MLADÝ ŽIVOT NEUŽIJEŠ! ❤️🇸🇰😮 ČO TREBA ZMENIŤ? MÁŠ NÁPAD AKO PODPORIŤ ROZVOJ MLADÝCH NA SLOVENSKU ?PRIDAJ SA K NÁM 🇸🇰👌❤️ 🍀#radost #mladíľudia #wow #buducnosť #zivot #stastie #nadej #laska #robcotabavi #slovensko🇸🇰 #slovenskotiktok #slovenskomoje #slovenskopremladych

♬ původní zvuk – AdrianoFigo

Zdroj: tiktok.com │ Foto: Televízia Markíza, Televízia JOJ