Počas natáčania nového slovenského filmu Invalid, ktorý v najbližších dňoch zavíta aj do našich kín, sa stretli na pľaci mnohé tváre šoubiznisu. Okrem rapera Rytmusa sa pred kameru postavil aj známy slovenský herec. Tomu však na nakrúcaní prišlo nevoľno a musel podstúpiť okamžitú operáciu srdca. 

Film Invalid mieri do slovenských kín, pričom diváci sa môžu tešiť na jeho premiéru už 9. februára. Režisér Jonáš Karásek natáčal snímku ešte v lete 2021 a postavy v nej stvárnili mnohé známe mená. Pred kamerou sa objaví napríklad raper Rytmus, no taktiež ostrieľaný herec Ivo Gogáľ.

A práve on prezradil, že ho počas natáčania zastihli aj veľmi nepríjemné zdravotné problémy. “Bolo mi zle, mal som dýchavičnosť, jednoducho príznaky, keď je zle so srdcom, a prechodil som nejaké infarkty, o ktorých som ani nevedel,” priznáva pre Plusku. Napokon skončil na operačnom stole: “Operovali mi srdce, urobili mi štyri bajpasy. Bolo to týždeň po poslednom filmovacom dni Invalida. Potom som sa z toho dával dokopy dva týždne,” dodáva herec.

A ako je na tom Ivo Gogáľ dnes? “Teraz je to v poriadku, no stále ma sledujú lekári. Vzhľadom na to, že som išiel do dôchodku a spomalil som a už sa tak nebláznim, tak už je všetko v poriadku,” pochvaľuje si. Umelec uznáva, že prílišné pracovné nasadenie by mu mohlo v tom čase uškodiť. Za záchranu života sa poďakoval aj profesorovi a kardiochirurgovi Viliamovi Fischerovi, ktorý naňho dáva pozor.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YT/TV BRATISLAVA – metropolitná TV, Televízia JOJ, FB/Film Invalid