Pred pár dňami otriasol Európou prípad poľského páru, ktorý dovolenkoval v talianskom  letovisku Rimini, kde ich skupina mladých výtržníkov prepadla! Polícia po páchateľoch pátrala a nakoniec sa im podarilo všetkých dolapiť. Mladá Poľka, ktorá si prešla peklom spolu s priateľom konečne prehovorila!

Je naozaj ohavné, ako sa niekto môže dopustiť tak odporného skutku, akým bolo prepadnutie a znásilnenie v Rimini. Útočníci najprv pár zastavili a opýtali sa odkiaľ sú, následne si od nich vypýtali peňaženky a telefóny. Keďže im ich nevydali, nasledovalo peklo, ktoré trvalo 20 minút, no na oboch poškodených to zanechalo obrovské rany. “Držali ma tak silno za krk, akoby ma chceli uškrtiť, nemohla som dýchať,” povedala ubolená turistka. Mladíka dobili a ležal 15 metrov od miesta, kde všetci štyria páchatelia znásilňovali jeho priateľku. Nemohol jej pomôcť, pretože bol v takom zúboženom stave, ktorý mu nedovoľoval nič urobiť.

Prípad stále vyšetruje polícia, no hoci majú všetkých páchateľov stále sa zisťuje, kto bol iniciátorom a kto má na všetkom hlavný podiel viny.

Zdroj: corriere.it | Foto: YouTube, depositphotos.com