Slovenská speváčka Barbora Švidraňová (31) pred pár dňami zistila, že sa stala obeťou podvodu. Rozhodla sa preto okamžite varovať fanúšikov, aby nenaleteli zlodejom, ktorí sa snažia využiť jej meno a fakt, že nedávno výrazne schudla.

Barbora Švidraňová je poriadne nahnevaná! Pred pár dňami sa totiž zo sociálnej siete dozvedela, že je tvárou nápoja na chudnutie, ktorý nikdy nepila, a predovšetkým s podvodnou reklamou nemá nič spoločné. Podvodníci dokonca použili jej fotografie s účelom poukázať na jej zhodné kilogramy, ktorých sa prednedávnom zbavila.

Speváčka sa rozhodla okamžite reagovať. „Nikdy som so žiadnou takouto firmou nespolupracovala. Je to obludný podvod. Dokonca použili moje fotky, na jednej ma nafúkli do obrovských rozmerov, akože som tak schudla,” vysvetlila fanúšikom známa ryšavka o reklame, ktorá tvrdí, že Basie zhodila celých 40 kilogramov!

Mama takmer 2-ročného Gabriela síce spolupracuje s inou firmou, vďaka ktorej sa jej podarilo dostať po pôrode opäť do formy, no žiadne nápoje počas diéty nepopíjala. Barbora taktiež upozornila, že sa podvodníci údajne snažia vylákať zo zákazníkov telefónne čísla a osobné údaje. „Veľmi sa vám všetkým ospravedlňujem za to, že moje meno bolo takto zneužité. Chce sa mi z toho grcať,” znechutene dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/_basie_  |  Foto: Instagram/_basie_, YouTube