Maroš Kramár (60) sa krátko po rozvode s Natašou (51) začal objavovať bok po boku s novou láskou Inou. Jeho najnovšie slová naznačujú, že by obľúbený herec v budúcnosti dokonca mohol znova vliezť do chomúta!

Maroš Kramár v apríli 2019 potvrdil smutnú správu o tom, že sa s Natašou, manželkou a mamou ich troch detí, rozvádza. Neprešlo však veľa času a obľúbený herec sa začal objavovať po boku divadelnej manažérky Iny.

Tmavovláska bola dokonca videná aj v jeho dome v Dunajskej Lužnej, pričom dvojica tvorí pár dodnes. Hoci však boli viacerí fanúšikovia presvedčení o tom, že Kramár si už dá so ženením pokoj, zrejme sa mýlili. Herec totiž takúto úvahu vôbec nezamietol, ba práve naopak.

Never say never (Nikdy nehovor nikdy, pozn. red.). Uvidíme,” odpovedal záhadne Novému Času Maroš na otázku ohľadom prípadnej svadby v budúcnosti. Na partnerku mal pripravené len samé slová chvály a priznal, že hoci sa aj nad ich partnerstvom občas zamračí, momentálne si užívajú: “Chvíľku je slnko, chvíľku prší. Uvidíme, ako to bude ďalej. Momentálne je príjemne,” dodal na záver. Žeby sme sa naozaj dočkali svadby?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube/Televízia JOJ, Instagram/maroskramar