Barbara Haščáková (40) opäť raz vystrašila fanúšikov. Po jej najnovších vyjadreniach na sociálnej sieti, kedy vypustila ostré slová voči svojej svokre ako aj manželovi Stevovi, jej posielajú fanúšikovia jednoznačný odkaz. Barbara, rýchlo sa vráť na Slovensko!

Nevedno, čo presne sa za veľkou mlákou v Amerike deje, no jedno je isté. Barbara Haščáková (40) podľa všetkého nežije príliš šťastný život a necíti vnútorný pokoj. Hoci sa svojim fanúšikom na Facebooku pravidelne prihovára prostredníctvom odkazov na piesne zo svojej vlastnej produkcie či známych svetových interpretov, občas pridá aj čosi zo svojho súkromia. Nedávno vystrašila slovami o umieraní a odkazom svojej rodine.

Faktom však je, že osobné statusy sú už dlhšiu dobu skôr výkriky o pomoc, ktoré neskôr speváčka vždy vymaže. Pred pár dňami sa scenár zopakoval, keď Barbara zverejnila fotku smutnej dievčiny s hlavou v dlaniach. Jedna z fanyniek napísala: “Toto je podľa mňa zlé,” na čo prišla ešte prekvapivejšia odpoveď. “Mám ešte horšie… Svokra ma zabíja. Mám rozbitý ksicht. Manžel je debil, že jej to dovolí,” šokuje.

Fanúšikovia jej pritom pri viacerých príležitostiach odkázali, aby sa okamžite vrátila na Slovensko a netrpela v krajine, kde nie je šťastná. Podľa slov Barbary však má byť aktuálne s návratom do rodnej krajiny problém kvôli pandémií v Amerike. Je ale otázne, či sa aj po skončení vírusového šialenstva odhodlá pre definitívny odchod domov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Barbara Haščáková, Instagram/lombardifashionba, silviasuvadova, tvmarkizaofficial