Slovenského herca môžete poznať zo seriálu Búrlivé víno či Sestričky, ktoré momentálne kraľujú na televízií Markíza. Spoločne s manželkou sa dlhých osem rokov snažili o potomka, pričom sa konečne dočkali. Budúci rodičia sú nadšení a túžobne očakávaného bábätka sa už nevedia dočkať.

Martin Mňahončák (40) sa nachádza v najkrajšom období svojho života. Sú to iba dva týždne, čo sa na verejnosť dostala informácia, že sa stane otcom. K tejto novinke sa však nechcel vyjadrovať, aby nepredbiehal udalosti. Jeho manželka je na prvorodičku predsa len vo vyššom veku.

Budúca mamička Katka sa však cíti dobre a rastúce bruško si užíva bez akýchkoľvek problémov, pričom je aktuálne v piatom mesiaci tehotenstva. Herec sa pred pár dňami objavil v markizáckom Teleráne a svoju radosť už nedokázal viac skrývať. Priznal, že vo februári budúceho roka sa bude tešiť z dcérky. „Aj vieme meno. Bude to Dorotka. Ja hovorím, že už sa teším na situácie, kedy budem hovoriť, že Kata, Dora, domov,“ povedal v rozhovore so smiechom na perách.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Instagram, YouTube, Pixabay