victorias secret angel

Obľúbená značka spodnej bielizne Victoria’s secret, má novú posilu. Konkurenciou stálic, akými sú Adriana Lima, Candice Swanepoel či Lily Aldrige sa oficiálne stala Josephine Skriver. 

Nová tvár už mala tú česť so značkou spolupracovať a dokonca sa zúčastnila aj minuloročnej módnej prehliadky. Ako sama vraví, v oblasti jej kariéry je to doslova splnený sen!

“Josephine je úžasná mladá žena a príjemná osoba,“ vyjadril sa o modelke Ed Razek, marketingový riaditeľ VS. “Ona je tak výnimočná a my sme nesmierne radi, že ju môžeme privítať v najexkluzívnejšom tíme v histórii modelingu, medzi anjelikmi Victoria’s Secret.“ So svojim úspechom sa stihla pochváliť aj na instagrame, kde ju fanúšikovia zasypali komentármi s gratuláciami.

Josephine svoju kariéru začala v skorom veku, keď sa objavila na balení plienok Pampers v jej rodnom Dánsku, no oficiálne ju objavili až keď mala 15 rokov. Zaujímavosťou je, že obaja jej rodičia sú homosexuáli a o svojom detstve sa vyjadruje veľmi otvorene. Aktívne sa preto zapája aj ako aktivistika LGBTQ komunity.

Zdroj: vogue.co.uk, peoplestylewatch.com  Foto: gettyimages, instagram