Obľúbená značka spodnej bielizne Victoria’s secret, má novú posilu. Konkurenciou stálic, akými sú Adriana Lima, Candice Swanepoel či Lily Aldrige sa oficiálne stala Josephine Skriver. 

[sociallocker] Nová tvár už mala tú česť so značkou spolupracovať a dokonca sa zúčastnila aj minuloročnej módnej prehliadky. Ako sama vraví, v oblasti jej kariéry je to doslova splnený sen!

”Josephine je úžasná mladá žena a príjemná osoba,” vyjadril sa o modelke Ed Razek, marketingový riaditeľ VS. ”Ona je tak výnimočná a my sme nesmierne radi, že ju môžeme privítať v najexkluzívnejšom tíme v histórii modelingu, medzi anjelikmi Victoria’s Secret.” So svojim úspechom sa stihla pochváliť aj na instagrame, kde ju fanúšikovia zasypali komentármi s gratuláciami.

Josephine svoju kariéru začala v skorom veku, keď sa objavila na balení plienok Pampers v jej rodnom Dánsku, no oficiálne ju objavili až keď mala 15 rokov. Zaujímavosťou je, že obaja jej rodičia sú homosexuáli a o svojom detstve sa vyjadruje veľmi otvorene. Aktívne sa preto zapája aj ako aktivistika LGBTQ komunity.

Zdroj: vogue.co.uk, peoplestylewatch.com  Foto: gettyimages, instagram [/sociallocker]