Dramatický seriál Zrada, ktorý od prvej časti držal Slovákov v poriadnom napätí, prišiel do svojho konca. 10. časť však očakávania väčšiny divákov nenaplnila. Reakcie hovoria za všetko.

Milan Ondrík, Klára Issová a Kristína Sisková. Táto trojica predstavovala v seriáli Zrada milostný trojuholník, ktorého vzťahy prechádzali rôznymi zvratmi a tie sprevádzali tie najvyhrotenejšie emócie.

Reakcie na nový seriál Zrada: Slováci to vystihli jedným slovom!

Nevraživosť medzi rodičmi, samozrejme, najviac pociťoval ich syn Tomi, ktorý už viac nedokázal zvládať to, čo sa dialo doma, a tak sa rozhodol odísť. V úplnom závere mu milujúca a nešťastná mama poslala odkaz, aby sa vrátil hocikedy, keď bude chcieť, ale aj to, že ho ľúbi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Klára Issová (@klaraissova)

Takýto koniec však väčšinu divákov poriadne prekvapil, aj keď nie v úplne pozitívnom svetle. ,,Milan Ondrík sa do toho tak vžil, že som mu všetko verila, ako to celé prežíval. Všetky tie emócie, ako zahral, úplná topka pre mňa, len ma mrzí ten koniec, mohlo to aj inak skončiť, takýto koniec som nečakala, taký suchý koniec,” napísala na Facebook Ma Ca. ,,Seriál bol skvelý až na posledný diel, neviem bol taký iný ako zvyšné časti. Čakala som viac. Herecké obsadenie bolo skvelé,” o svoj názor sa podelila Monika.

,,Trochu jednoduchý záver vzhľadom na predchádzajúce časti,” skonštatovala Emília. ,,Zo začiatku super seriál, ale keby som vedela, že to takto skončí, ani by som to nepozerala,” pridala sa sklamaná Ewa. ,,Táto posledná časť bola asi najnudnejšia z celej série. Čakala som brutálny koniec, ktorý by prekonal aj scénu pri stole, keď Eva povedala Katkiným rodičom, že s Jakubom čaká dieťa. Ale nič také sa nekonalo. Škoda veľká škoda takéhoto konca,” znie ďalšia neuspokojivá reakcia. A čo na záver seriálu Zrada hovoríte vy? Napíšte nám do komentárov pod príspevok na Facebooku.

Záver seriálu Zrada

Zdroj/Foto: Facebook/Televízia Markíza