Alena Zsuzsová mala deň po vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnúrovej písať správu Marianovi Kočnerovi. Tam tvrdila, že ide do Bratislavy po plachtu bilboardu svojej dcéry, ktorá bola modelkou pre návrhárku Natashu Azariy. V jej slovách však objavili nezrovnalosti.

Zsuzsová písala len deň po vražde novinára a jeho snúbenice sms správu Kočnerovi, v ktorej tvrdila, že to má namierené do Bratislavy. Tam plánovala podľa svojich slov zobrať plachtu z bilboardu z reklamnej kampane s tvárou jej dcéry, keďže ju údajne chce návrhárka Azariy použiť na výstave a neskôr v dielni vo Svidníku. V ten deň sa objavil v hlavnom meste aj Kočner, ktorý smeroval do svojej banky a existuje podozrenie, že takýmto spôsobom mohlo dôjsť k stretnutiu a vyplateniu sumy 50-tisíc eur.

Nezrovnalosti ohľadne bilboardu sa objavili už v minulosti, keď Zsuzsová hovorila, že ho chcela dcére v hlavnom meste ukázať, hoci bol už v tom čase zvesený. Najnovšie zverejnil portál Aktuality informácie o samotnej plachte. Tá bola podľa ich slov zvesená samotnou reklamnou spoločnosťou, ktorá ju nechala odoslať do dielne rovno kuriérom.

Toto tvrdenie je teda v rozpore so slovami Zsuzsovej. Okrem toho je veľmi nepravdepodobné, že by obvinená dokázala vo svojom aute plachtu odviezť. Kuriérska spoločnosť potvrdila, že plachta vážila neuveriteľné 4 tony a technicky je nemožné previesť takýto náklad osobným vozidlom. Zrejme aj o nových detailoch výpovede sa bude hovoriť na najbližšom pojednávaní Špecializovaného trestného súdu, ktorý prebehne už 21. novembra.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: aktuality.sk │ Foto: Televízia JOJ, Televízia Markíza