Alena Zsuzsová je momentálne vo väzbe, no aj napriek tomu začínajú unikať detaily o jej živote potom, ako bol zavraždený novinár Ján Kuciak so svojou snúbenicou Martinou Kušnírovou. Mesiac po vražde sa pritom obvinená zjavne nezatvárala doma a aha, kam si vyšla spolu s dcérou.

Zsuzsová sa stala počas posledných mesiacov najzáhadnejšou a najobávanejšou ženou Slovenska. Jej meno sa spája s vraždou Ján Kuciaka a jeho snúbenice, no najnovšie sa objavujú aj informácie v spojitosti s vraždou primátora Hurbanova či žiarskeho poslanca. Pomáhať mala údajne podnikateľovi Kočnerovi a najnovšie sa mala podieľať aj na tomto kroku.

Zsuzsová však popri temnej časti života viedla aj navonok usporiadaný rodinný život a vychovávala svoju mladú dcéru, ktorú má s bývalým partnerom Markovičom alias Ampulkou. Mladá dievčina si na sociálnych sieťach hovorí Leonie Mia a popri škole sa zjavne venuje modelingu.

Podľa informácii Plusky sa mesiac po Kuciakovej vražde vybrala Zsuzsová spolu s dcérou na módnu prehliadku svadobných šiat, ktoré jej dcéra predvázala aj na móle. Na sociálnej sieti pritom svietia pozvánky prestížnej módnej návrhárky s fotkou práve Zsuzsovej dcéry. Zsuzsová si ale evidentne nerada užíva verejnú pozornosť a na akciu mala doraziť s čiernym klobúkom a pred fotoaparátmi sa skrývala za mobilný telefón. Zrejme vedela, prečo nechce figurovať na žiadnych fotkách z prehliadky…

Zsuzsová sa mesiac po vražde vybrala na módnu prehliadku s dcérou
Mladá dievčina predvádzala svadobné šaty známej návrhárky
Na pozvánkach viacerých ročníkov svietia fotky Zsuzsovej dcéry

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook, TV Markíza