Alena Zsuzsová, ktorá je spolu s ďalšími obvinená v prípade vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, sa vo štvrtok dostavila na súdny proces. Väzba ju poriadne zmenila, pričom vôbec po prvýkrát ukázala verejnosti svoju tvár.

Vo štvrtok sa začal súdny proces v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej a na Špecializovaný trestný súd v Pezinku sa dostavili všetci obvinení, ktorí sa stretli aj s rodičmi zavraždenej dvojice.

Na pojednávaní pritom padli prvé nečakané vyhlásenia. Alena Zsuzsová, ktorá je medzi obvinenými, až doposiaľ skrývala svoju tvár zošitmi, čiapkou či bundou. Novinárom sa tak podarilo ju obvykle zachytiť len z bočného uhla či zahalenú.

Na dnešnom pojednávaní sa ale ukázala po prvýkrát bez čiapok a odhalila svoju celú tvár. Hoci sa aj v Pezinku spočiatku pred fotoaparátmi ukrývala, napokon prestala byť ostražitá. Verejnosť tak dostala možnosť vidieť, ako túto ženu zmenila väzba. Zsuzsová očividne pribrala a naopak, vidieť výrazné zrednutie vlasov na hlave čiernovlásky. Na tvári sa jej zračí strhaný výraz, kým Kočner pôsobil ako vždy sebavedomo.

Zsuzsovej fotky tváre zo súdu si pozriete >>> TU <<<

Zsuzsovú privádzajú na NAKA
Zsuzsová krátko po zatknutí
Zsuzsová na štvrtkovom súdnom procese

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Televízia Markíza, YouTube/Sme