Zsuzsová vypovedá na súde: Kočner zahriakol Kuciakovho otca!

Dátum:

V utorok sa pred súd opäť postavil obžalovaný Marian Kočner a Alena Zsuzsová, ktorí vo veci objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka aj vypovedali. Počas pojednávania sa Kočner dokonca otočil na Kuciakovho otca a zahriakol ho.

V utorok pokračuje súdne pojednávanie s obvinenými Marianom Kočnerom a Alenou Zsuzsovou. Nedávno pritom unikol aj dlhoočakávaný Kočnerov psychologický posudok. Obidvaja sa 19. mája dostavili pred súd a rozhodli sa vypovedať aj objahovať správy z Threemy. Tie podľa doterajších slov obžaloby znamenajú pravdepodobne dohadovanie sa na uskutočnení vraždy. Svedčiť o tom majú tvrdenia Romana Kvasnicu aj Daniela Lipšica, ktorí súdu preukazujú, že správy o snehu a naliehanie krátko pred vraždou znamenajú zrejme len jediné.

Zsuzsová sa však obhajuje so slovami, že správy sa, naopak, týkali modelingovej kariéry jej dcéry, a preto sa často bavili o snehu, ktorý mal byť súčasťou fotenia. Lipšic ale nevidí dôvod na to, aby sa o tak banálnej téme bavili v inotajoch a hádankách. Do procesu zasahuje aj Kočner, ktorý v jednom momente dokonca zahriakne Kuciakovho otca: „Poprosil by som, pán Kuciak, odpustite si tie gestá, ja sa správam slušne, robili ste to aj včera,“ obráti sa na muža.

Zsuzsová označuje všetky slová obžaloby za „vymýšľance a domýšľance pána Lipšica a Kvasnicu“. Zároveň tvrdí, že sa s Kočnerom nemohla stretnúť, aby si vyzdvihla peniaze, lebo v čase, keď bol Kočner v banke, mala byť na ceste do Maďarska. Každé slovo z Threemy vysvetľuje príbehom o dcére a jej kariére, snehu, zlých snoch či svojom chrupe. Kvasnica však upozorňuje na výpoveď Andruskóoa, ktorý tvrdil, že Zsuzsová mala naňho tlačiť a spraviť mu v jeho prevádzke výstup, čo môže tiež naznačovať naliehavosť krátko pred vraždou. Zároveň majú existovať mobilné údaje o polohe Kočnera aj Zsuszovej, ktorí sa teda mali v Bratislave stretnúť. Súd sa prerušil kvôli obednej prestávke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ján by oslávil pred pár dňami 30 rokov

Zdroj: YouTube/Aktuality.sk │ Foto: YouTube/SME, Facebook/Mária Kuciaková

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Tehotná Plačková v slzách: Prvá reakcia na zrušenie obvinenia!

Jedna z najúspešnejších slovenských influenceriek, ktorú na sociálnej sieti...

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....