Rozchod mladučkého Petra Borkovca (18) a speváčky Katky Knechtovej (37) asi neprebieha až tak pokojne, ako sa doposiaľ zdalo. Spevák kopačky od staršej a krásnej porotkyne SuperStar nezvláda a z jeho posledných slov ide až strach!

Rozchod Petra Borkovca a Katky Knechtovej bol minimálne taký prekvapivý ako fakt, že spolu potajomky chodili celých päť mesiacov. Spevákovi sa jazyk rozviazal až pár dní potom, ako sa ich romanca nadobro skončila. Borkovec ale naďalej dúfal, že má u Katky šancu a na “vine” boli zrejme jej slová o tom, ako sa uvidí, čo bude ďalej. Na verejnosť unikli aj intímne informácie o dvojici, ktoré vyzradila neznáma dievčina, ktorú sa Borkovec pokúšal zbaliť.

Peter sa snažil po rozchode žiť ďalej svoj život a vydal vyhlásenie, ktorým naoko urobil za vzťahom s Knechtovou bodku. Pochválil sa aj pozvaniami na vystúpenia či koncerty a na okamih to vyzeralo tak, že sa mu začína dariť aj v srdcových záležitostiach. Z jeho profilu na sociálnej sieti, ako aj reakcii istej dievčiny sa totiž dalo vyčítať, že už nie je sám.

Ako však najnovšie prezradil pre Extra, so stratou speváčky vysporiadaný nie je a vyzerá to tak, že proces hojenia ešte nejaký čas potrvá: “Vrátil by som sa k nej, aj keby ma to malo stáť život,” šokuje mladík slovami, z ktorých ide priam hrôza. “Stále ju milujem, nedá sa odmilovať zo dňa na deň, čo je škoda,” dodáva zaľúbene a na záver vyjadril nádej, že všetko dopadne tak, ako má. Knechtová ale drží bobríka mlčanlivosti, k celej téme sa doposiaľ nevyjadruje a sústreďuje sa na svoju kariéru.

Zdroj: extra.cz │ Foto: Instagram, YouTube