Zuzana Plačková je už vo vysokom štádiu tehotenstva, no stresy sa jej nevyhýbajú ani krátko pred pôrodom. Ako totiž zverejnila na svojom profile, cez víkend zažila poriadny šok. Tehotná influencerka teraz prosí Slovákov o pomoc pri riešení neobvyklej situácie.

Zuzana Strausz Plačková má aktuálne plnú hlavu starostí. Okrem blížiaceho sa pôrodu myslí aj na biznis, takže sa rozhodla spustiť viacero podnikateľských plánov. Po tom, čo založila na sociálnej sieti profil s menom syna, cez ktorý chce propagovať novú detskú kozmetickú značku, otvára i vlastný salón.

Ako ale tehotná influencerka oznámila fanúšikom, cez víkend sa takmer stala obeťou vlámania. Do jednej z jej prevádzok sa totiž v noci zo soboty na nedeľu chcel dostať neželaný zlodej. Kamerový záznam zachytil, že mu síce podarilo vypáčiť kus plechu, no dovnútra sa neprebojoval. „Keby sa tie dvere aj otvorili, tak by zobudili celú bytovku, obzvlášť, keď Denis spí nad Pinkom a máme tam všade aj kamerový systém, a nenechávame tam žiadne peniaze,“ teší sa Zuzana.

Totožnosť zlodeja, ktorý si tvár nezakrýval kapucňou, šiltovkou ani maskou, chce ale podnikateľka odhaliť. Preto sa rozhodla poprosiť o pomoc Slovákov: „Keby niekto spoznal tohto špecialistu, snažil sa vylámať všetkým na Muchovom námestí dvere a vykradnúť nás, čo tu máme priestory. Budem rada, ako ho niekto spozná a bude ma kontaktovať,“ vyzvala fanúšikov. Ako dodala, podobnú záležitosť pritom nerieši prvýkrát: „Toto už tretíkrát sa nám stalo. Už skúšali okná aj veľké dvere a teraz aj vchodové,“ priblížila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/queen.plackova