Podnikateľka Zuzana Strausz Plačková je síce už nejaký ten piatok vydatá za svojho dlhoročného partnera, a zároveň manžela Reného, no svojich fanúšikov prekvapila veľkou novinkou. Chystá ďalšiu svadbu!

Zuzana Plačková sa po búrlivom rozchode so svojím Reném po roku osamote dala opäť dokopy a dnes sú už nejaký ten piatok šťastnými manželmi. Okrem spoločných chvíľ si radi užívajú cestovanie, pričom momentálne absolvujú plavbu exotickým Karibikom. Pred pár dňami ju pritom potrápili pamiatkári, keď jej takto zničili biznis.

Na sociálnej sieti pribúdajú dnes už tmavovláske zábery z nádherných pláží, ale aj netradičných miest. Pred pár hodinami ale Zuza odrovnala svojich fanúšikov, keď im oznámila, že napriek tomu, že je vydatá, chystá ďalšiu svadbu.

O dva týždne si idem splniť ďalší môj mini sen v Las Vegas, a to je svadba s mojím Reném,“ šokuje. Čoskoro sa tak môžeme tešiť na ďalší obrad a necháme sa prekvapiť, aké šaty si bláznivá Queen oblečie tentokrát. Na prvú svadbu totiž dorazila v krikľavo ružovej princeznovskej róbe a teniskách. Zuzana tiež Matúšovi Krnčokovi v internetovej relácii #TBT prezradila, že si spolu s manželom občas užijú taliansky vzťah, pričom lietajú aj facky.

Zuzana Plačková sa chce v Las Vegas opäť vydať za Reného
Takto vyzerala na svojej prvej svadbe
Nechýbali Barbie šaty a botasky

Zdroj │ Foto: Instagram, Facebook