Je tomu už 3,5 roka, čo sa kontroverzná hviezdička Zuzana Plačková postavila so svojim dlhoročným partnerom Reném pred oltár a na veky vekov mu sľúbila večnú lásku. Počas dovolenky s priateľmi sa však dvojica rozhodla svoj sľub obnoviť, a to na skutočne jedinečnom mieste.

Kráľovná slovenského Instagramu nie je žiadnou šedou myškou a či už ide o podnikanie, prezentovanie seba samej alebo lásku, všetko robí vo veľkom štýle. Tentokrát sa Zuzana vydala s manželom Reném a partiou priateľov na výletnú loď, ktorá zahájila nezabudnuteľnú plavbu v slnečnom Miami, aby sa dostali až do nikdy nespiaceho Las Vegas.

Práve tu sa stále zamilovaná dvojica rozhodla pre obnovenie svojho manželského sľubu, ktorý si po prvýkrát dali začiatkom októbra 2015. ,,On je ten, s kým si dokážem predstaviť môj život a budovať krásnu rodinu. Nikoho už nepotrebujem ku šťastiu, keď mám jeho a sľubujem, že budem príkladná manželka, pretože on si to zaslúži. Milujem ho najviac na svete,” nechala sa počuť Zuzana tesne po prvej svadbe.

Kým si bývalá hviezda reality šou Hotel Paradise zvolila na prvú svadbu ružové tylové šaty zdobené kryštálikmi od Swarovského, v Amerike to bolo o niečom úplne inom. Dlhé biele šaty z nej urobili doslova princeznú, pričom dlhé tmavé vlasy si nechala voľne rozpustené a zdobila ich nádherná korunka. Zuzi, toto ti skutočne vyšlo!

PS: Novomanželom prajeme do spoločného života veľa lásky

Svadba v roku 2015

Svadba v Las Vegas

https://streamable.com/fdiub

Foto: Facebook, Instagram