Slovenská herečka Zuzana Vačková je očarujúcou ženou, pričom ťažko uveriť, že má na konte už päť krížikov. Na sociálnej sieti pravidelne zverejňuje aj odvážnejšie fotografie v bikinách, no poslednými zábermi vyvolala búrlivú diskusiu.

Zuzana sa pred pár dňami pochválila na sociálnej sieti zábermi z výletu v kúpeľoch Rajecké Teplice. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby herečka nepoužila pri fotení určitý filter, ktorý jej nohy až neprirodzene predĺžil. Snaha pôsobiť vyššie a chudšie sa jej nevyplatila, keďže fanúšikovia okamžite zareagovali.

Mnohí priaznivci jej odporučili, aby zverejňovala skôr prirodzené fotky, ktoré sú omnoho krajšie ako rôzne fotomontáže, kde vyzerá smiešne. ,,Pani Zuzku som vždy obdivovala, že sa berie aká je, ale tieto posledné fotky sú úplne hrozné, škoda za ten šmrnc, čo stratila,“ napísala jedna z komentujúcich dám.

S týmto názorom sa stotožnili viaceré ženy, ktoré sa taktiež ozvali. ,,Hrozné to je…natur fotky sú úplne super,“ zareagovala ďalšia Slovenka. Vačková napokon priznala, že fotografie si skutočne upravila, no jej cieľom malo byť čo najvernejšie zachytiť krásu kúpeľov, ktoré navštívila.

Bez úpravy

Po úprave

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/zuzanavackova  |  Video: IG/zuzanavackova, FB/Zuzana Vačková