Byť verejne známou mamičkou na sociálnych sieťach prináša svoje útrapy. Dôkazom je aj slovenská influencerka Zuzana Strausz Plačková, ktorá sa stala terčom nechutných klebiet na adresu jej syna Diona. Tie sa rozhodla okamžite vyvrátiť.

Zuzana si od ohlásenia tehotenstva prešla viacerými kauzami, väčšina z nich však obchádzala jej novonarodené bábätko. Až doteraz. K podnikateľke z Bratislavy sa totiž dostali informácie o absurdnom ohováraní jej rodiny v čase, keď bola ešte tehotná.

Náhradná mama z Ukrajiny

Ako uvádza na internete, má ísť práve o špekulácie založené na vynosení Diona náhradnou matkou. „Ževraj nejaká Ukrajinka mi vynosila decko a moje dieťa nie je vlastne moje. A že vlastne ja som nerodila,” uviedla v rozpakoch.

Pochopiteľný hnev známej tmavovlásky zakončila uvedením danej veci na pravú mieru. „To jak môže toto vypustiť niekto z papule?! Každopádne, sú určité hranice a toto mi príde, že najväčšie dno. Takto zavádzať a klamať ľudí je hnus,” adresovala svojim neprajníkom, pričom zverejnila aj autentické video z pôrodnej sály, čím vyvrátila akékoľvek ďalšie konšpirácie ohľadom jej dieťaťa.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: Streamable.com l Foto: Instagram/queen.plackova, YouTube