Tak a je to tu! Svadba jedného z mediálne najznámejších párov Slovenska sa skutočne nezadržateľne blíži a zvony sa dvojici rozozvučia už onedhlo. Jasmina prezradila aj to, ako sa s Rytmusom dozvedeli o vytúženom bábätku…

Len pred pár mesiacmi sa fanúšikovia potešili veľkej novinke, keď Rytmus požiadal svoju Jasminu o ruku. Ešte väčšia radosť nastala v obidvoch táboroch potom, čo sa raper na Vianoce podelil o najväčšiu radosť vo svojom živote. Jasmina momentálne čaká jeho bábätko a prezradila aj, že drobec bude chlapček.

Mnohí však boli zvedaví najmä na to, ako sa Jasmina a Rytmus dozvedeli o tehotenstve, na čo sa Balkánka rozhodla po prvýkrát odpovedať: „Jednoducho meškali. A potom som si urobila test,“ znie jednoznačná odpoveď. Jasmina prezradila ale aj to, ako zareagoval na krásne správy Patrik: „V živote som nevidela nič emotívnejšie a čistejšie ako jeho reakciu,“ nadchýňa sa nad jedným z najkrajších okamihov.

Fanúšikovia sa však po zásnubách nevedia dočkať rozprávkovej svadby dvojice a aj na túto osobnú otázku, či sa svadba chystá už v roku 2019, kráska prezradila odpoveď: „Áno.“ Už dnes je teda jasné, kto bude mať niekedy v najbližších mesiacoch svadbu roka. Priaznivci dvojice sa ale nemusia obávať, keďže sa zaľúbenci podelia určite aj o tento vzácny okamih. Momentálne si však ešte užívajú exotickú dovolenku na Maledivách.

Zdroj │ Foto: Instagram