Brány 14. série Farmy sa otvoria už čoskoro, pričom diváci sa môžu tešiť na nové časti už na jeseň. Hoci ešte nie sú známe mená účastníkov, Markíza odhalila absolútnu novinku, ktorou chce na statku šokovať. Na farmárov bude totiž čakať veľké prekvapenie, aké ešte nevideli!

Televízia JOJ sa snaží Markíze konkurovať s novou zoznamkou, ktorú rovnako spustí v septembri. A hoci ešte nie sú známe mená účastníkov, ktorí na statku zabojujú o krásnu finančnú výhru, televízia už vyzradila veľkú novinku.

Prvým prekvapením je výmena na moderátorskom poste, kedy komičku Evelyn nahradí herec z Oteckov Marek Fašiang. V najnovšej upútavke na Farmu sa navyše hospodárovi Martinovi nečakane od stola prihovorí ženský elektronický hlas. Ako sa neskôr odhalí, ide o umelú inteligenciu Alicu, ktorá bude farmárom po celý čas reality šou k dispozícii.

Portál Markízy zároveň uvádza, že Alica bude pomáhať farmárom s voľbou duelantov, a zároveň im bude necháva odkazy od vypadnutých súťažiacich. Všetkých na statku bude okrem kamier sledovať aj ona a v prípade potreby zasiahne. Alica je naprogramovaná tak, aby nemala zľutovanie, vykonávala analýzy a pohotovo “šplechla” farmárom do tváre pravdu, hoci aj sarkastickým tónom. Ako si súťažiaci zvyknú na revolučnú novinku, sa dozviete už onedlho.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: YT/Televízia Markíza