Reality šou Farma 11 je podľa mnohých reakcii divákov tou najkontroverznejšou sériou v histórii, kde absolútne nejde o drsné podmienky prežitia či prácu na statku, ale predovšetkým o vzťahy a intrigy. Jednou z najvýraznejších tvárí stále prebiehajúcej relácie sa stala 19-ročná Košičanka Mirka Csorbová, aj keď statok opustila už pred niekoľkými týždňami.

Dlhovláska Mirka Csorbová sa zapísala do pamäte divákov hneď v prvých epizódach, keď po pár pohárikoch alkoholu kontrolovala pod perinou obsah nohavíc Radovana Dulina (38). Po menších roztržkách s favoritom šou však Košičanka vytvorila pár s Matejom Jurkovičom (41), pričom v tomto prípade už dvojica prešla na priame intímnosti. Ani ochrana najsilnejším mužom Farmy však Mirke nezabezpečila zotrvanie na statku a napokon vypadla v dueli s Rastislavom Mojsejom.

Po návrate domov televízna hviezdička nelenila a v šľapajách ostatných farmárok si okamžite nechala vytuningovať zovňajšok. Okrem úpravy nechtov, mihalníc a predĺžených vlasov prišli, samozrejme, na rad aj jej pery, ktorých zväčšenie sa nestretlo s pochopením fanúšikov. Ako sa však zdá, prvotné vášne po zákroku neutíchli a Slováci si neodpúšťajú štipľavé komentáre ani o niekoľko týždňov neskôr.

“Káčer Donald, to je ale hnus!” napísal jeden z mužov, pričom sa k nemu pridal aj ďalší: “Takto to dopadne, keď vám ústa vcucne vysávač,” zareagoval posmešne. Negatívne komentáre však zrejme nie sú mladej Mirke po vôli a jeden za druhým ich zo svojho profilu maže. Nuž..

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/miim3s