O odchode Adama Rohárika z Farmy 15, ktorý sprevádzali zarážajúce okolnosti, vie už zrejme celé Slovensko. Revúčana súperi zo statku nepriamo vyhnali, a tak sa nemožno čudovať, že s väčšinu z nich sa už stretnúť nechce.

Adam v pondelok ráno zavítal ako hosť do markizáckeho Telerána, kde sa opäť vrátil k svojmu odstúpeniu, ktorým šokoval všetkých divákov Farmy. Dôvodom bolo, že dnes už exsúťažiaci využil Alicinu ponuku a za 10 000 eur zo spoločného konta si zakúpil vstupenku do semifinále. Tým súperov nahneval natoľko, že nastalo na statku peklo. Adam tak psychický nátlak nevydržal a šou sa rozhodol opustiť.

Adam kvôli farmárom zo šou odstúpil: Pre toto Markíza nezasiahla!

Napriek nešťastnému koncu by sa Adam do Farmy neváhal prihlásiť opäť. ,,Prečo nie, bolo to zábavné, úsmevné, plus naučil som sa veľa vecí, dojiť kravu,” uviedol v rozhovore s moderátormi Kvetkou Horváthovou a Tomášom Juríčkom. A komu by doprial finančnú výhru? ,,Tie dve krásne čisté duše, ktoré tam boli alebo sú. A ktoré si myslím, že aj také ostanú. Sú to Azra s Emkou. Ony dve sú také fakt deti, ktoré nemám,” prezradil úprimne.

So spomínanými dievčatami sa Revúčan rád stretne i po skončení reality šou. Keď sa však Kvetka opýtala, či aj s ostatnými, Adam si len s úsmevom povzdychol. ,,To je veľavravný povzdych. Tak tomu hovoríme,” reagoval Tomáš, načo jeho kolegynka iba pritakala s tým, že to Adam nemusí ani rozvíjať.

Zdroj/Foto: TV Markíza/Teleráno, Voyo