V obľúbenej šou Bez servítky sa v poslednom období uchádzalo o výhru aj zopár verejne známych osobností, spomedzi ktorých vytŕčali predovšetkým Nora Kabrheľová, Slaytiiina či Miroslava Fabušová. A práve k poslednej menovanej sa vo svojej YouTube šou Zožer to alebo priznaj sa! vrátil kontroverzný Adam Nemeček.

Sociálne siete dávajú možnosť realizovať sa množstvu Slovákov, ktorí sa snažia zaujať publikum jedinečným obsahom. Jedným z nich je aj instagramová hviezdička Slaytiiina, ktorá okrem nevšedných skladieb tvorí aj šou Zožer to alebo priznaj sa!. Po Nore Kabrheľovej, Separovi a Eme Lacovej si pred kamery pozval speváčku Simu, ktorá mala odpovedať na zákerné otázky a v prípade, že si chce nechať vyjadrenie pre seba, musela zjesť jedno z pripravených jedál.

Kým jedna z najúspešnejších hudobníčok súčasnosti viac skonzumovala než prezradila, Adam si servítku pred ústa rozhodne nedával.Aké bolo natáčanie s Mirkou Fabušovou?” znela jedna z otázok, pričom Slaytiiina sa rozhodol odpovedať, za čo sa účastníčke nehody s Borisom Kollárom vopred ospravedlnil. Ako uviedol, spočiatku mu bola z obsadenia kulinárskej šou najviac sympatická, nakoľko našli spoločnú reč, avšak neskôr sa všetko zmenilo.

“Potom, keď som začal spoznávať jej osobnosť, tak to bolo také zvláštne, pretože niekoľko vecí mi ‘ukradla’ na natáčaní,” povedal v úvodzovkách. “Normálne, že si zobrala napríklad nejakú moju voňavku, proste tam bol taký brmbolec, vieš, čo bývajú také brmbolce na tých voňavkách, toto normálne si odmontovala, dala do vlasov a potom, keď sa nikto nepozeral, si to dala do kabelky,” uviedol prekvapivo.

Adam zároveň pokračoval s tým, že Mirke mal dať nové rúže, ktoré dostal v rámci spoluprác, pričom ona mu ako mužovi na revanš ponúkla vzorky intímnych ženských krémov, pričom mu povedala, že si ich môže dať aj na tvár ako masku.

Odpoveď ohľadom Miroslavy môžete vidieť po 4. minúte

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YouTube | Foto: FB/Bez servítky – TV JOJ