Šoubiz Alex a Šimon žiaria šťastím: Pochválili sa veľkou NOVINKOU!

Alex a Šimon žiaria šťastím: Pochválili sa veľkou NOVINKOU!

Z reality šou Farma 14 opäť vzišlo niekoľko priateľstiev, a dokonca aj tri páry. Jedným z nich je vzťah Alex Minárikovej a Šimona Koleňa, ktorému fanúšikovia i farmári nedávali dlhú životnosť. Dvojica sa však stretáva aj po natáčaní, pričom majú na rok 2023 veľké plány.

Pracovitý Šimon sa po príchode na statok síce zaplietol s Giulianou, no láska napokon vzplanula medzi ním a majiteľkou salóna pre psov. Fanúšikovia však z tohto páru neboli nadšení, a dokonca aj farmári odporúčali mladíkovi, aby zvážil svoj nový vzťah. Natália sa dokonca s Giulianou stavila o šampanské, že spolu nevydržia dlhšie ako dva mesiace.

Farmársky pár zrejme nemilo prekvapil mnohých pochybovačov, keďže ich vzájomné city sú ešte silnejšie a v nasledujúcich mesiacoch majú odvážne plány. Alex totiž vo Farme X-tra prezradila, že Šimon sa čoskoro presťahuje k nej do Pezinka. Momentálne ich totiž delí takmer 250 kilometrov.

Zmena Koleňovho bydliska by mala nastať po tom, čo dokončí štúdium. Je totiž študentom učiteľstva telesnej výchovy, pričom je v poslednom ročníku. ,,Bakalárku by som teoreticky mohol písať aj z Pezinka, takže robotu by som si tu našiel,“ povedal vo Farme X-tra mladík, ktorý by sa uživil aj ako stolár.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: TV Markíza, IG/farma.markiza