Šou Česko Slovensko má talent je plná nielen jedinečných vystúpení, ale aj nepredvídateľných emócií. Najnovšie sa v súťaži postaral o rozruch len 12-ročný Alex Rigó z Duloviec (okr. Komárno), ktorý nielen divákov, ale aj porotu ohúril nečakaným speváckym výkonom.

V šou TV JOJ si plní sny množstvo Slovákov i Čechov, ktorí v sebe ukrývajú rôzne talenty, či už ide o spev, tanec, akrobaciu alebo humor. Počas uplynulého víkendu mali diváci možnosť spoznať len 12-ročného Alexa, pričom ten pred kamerami priznal, že je hudobný samouk, no v živote mieni niečo dokázať.

“Od ôsmich rokov spievam. K spevu som sa dostal sám od seba. Počúval som hudbu a naučil som sa to,” uviedol pre joj.sk. Pred porotu sa postavil s cieľom zaspievať legendárny hit Vyznanie od Mariky Gombitovej, avšak mladík niekoľkokrát rozosmial prítomných, keď omylom uviedol, že krstné meno speváčky je Margita.

Po úvodných úsmevných momentoch ale Alex všetkým vyrazil dych a okrem standing ovation si vyslúžil od moderátorov Jasminy Alagič a Davida Gránskeho zlatý buzzer! Tým dvojica poslala dojatého tínedžera priamo do finále talentovej šou, kým nedávno podobne triumfovala aj 13-ročná Polina Babii.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: JOJ