Andrea a Štefan Šprochovci majú obrovský dôvod na radosť. V minulosti prišli o bábätko, pričom príchod ich druhého potomka na tento svet si vážia o to viac. Všetky ich obavy sú zažehnané a klbkom šťastia sa už pochválili aj na sociálnej sieti.

Redaktorka televízia Markíza Andrea Šprochová sa 23. apríla stala hrdou dvojnásobnou mamičkou. Ich rodinka sa rozrástla o krásneho chlapčeka, ktorý dostal meno po otcovi, a teda Štefan. ,,Zázrak sa nám stal. Už sme štyria,“ napísala známa ryšavka na sociálnej sieti. 7-ročná Emka sa tak konečne môže tešiť na čas strávený so súrodencom.

Dvojica sa z vytúženého bábätka nesmierne teší, nakoľko markizáčka začiatkom novembra 2018 prišla o dieťatko, keď sa nachádzala v štvrtom mesiaci tehotenstva. ,,Naše bábätko malo uzol na pupočnej šnúre. Bohužiaľ, nedalo sa s tým nič urobiť ani na to prísť,“ povedala Andrea v rozhovore, keď sa objavila v rannej relácií Teleráno. 39-ročná žena vtedy chcela upozorniť dámy, aby si nevyčítali stratu bábätka a snažili sa pohnúť ďalej, aj keď je to ťažké.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Instagram/andrea_sprochova