Andrej Kiska dospel k vážnemu rozhodnutiu: Rázny KONIEC!

Dátum:

Mnohých voličov prekvapilo, keď sa Andrej Kiska ako predseda strany Za ľudí neobjavoval na rokovaniach budúcej vlády, ktorú Igor Matovič s nadhľadom nazýva štvorlístok. Pred pár hodinami však prišiel s ešte šokujúcim vyjadrením.

Bývalý prezident Andrej Kiska sa v polovici júna minulého roka postavil pred novinárov a verejne oznámil založenie novej politickej strany, ktorá dostala názov Za ľudí. Ako predseda mal veľké množstvo osobných vízií a plánov, ktoré by pomohli obyčajným ľuďom.

Zdá sa však, že predvolebná kampaň parlamentných volieb bola pre 57-ročného politika vyčerpávajúca. Aj keď jeho strana získala viac ako 5 % volebných hlasov a s najväčšou pravdepodobnosťou sa dostane aj do vlády, rokovania boli pod taktovkou Veroniky Remišovej.

5-násobný otec vysvetlil dôvod jeho absencie aj na sociálnej sieti. ,,SRDCE NEPOSLÚCHA. Žiaľ, problému so srdcom som sa stále nezbavil,“ verejne priznal Kiska, ktorého zdravotný stav sa zrejme zhoršil. Pred pár hodinami totiž zverejnil oficiálne stanovisko. ,,…vzhľadom na môj zdravotný stav sa vzdávam mandátu poslanca Národnej rady Slovenskej republiky. Roky politického zápasu o lepšie a spravodlivejšie Slovensko sa podpísali aj na mojom zdraví, preto potrebujem nejaký čas na regeneráciu,“ uviedla bývalá hlava štátu.

Podľa jeho slov potrebuje naša krajina politikov, ktorí sú zdravotne v poriadku, aby mohli zvládnuť pandémiu koronavírusu. Svojim voličom však odkázal, že naďalej zostáva predsedom strany Za ľudí, a zároveň im poďakoval za pomoc a podporu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk  |  Foto: Facebook/Andrej Kiska, Za ľudí

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...