Jojkárskej moderátorke bol na začiatku mája minulého roka diagnostikovaný non-hodginov lymfón v oblasti srdca. Začal tak tvrdý boj o život, pričom obľúbená blondínka pravidelne informovala svojich fanúšikov o prebiehajúcej liečbe. Niet sa tak čo diviť, že si spomenula na dôležitý deň.

Aneta Parišková musela okamžite po diagnostikovaní rakoviny podstúpiť operáciu a následne sa podrobila náročnej chemoterapií. Jej život sa zmenil od základov, pričom najväčšou oporou jej bol v tom období manžel Miroslav Polakovič, ktorý sa vrátil zo zahraničnej cesty a staral sa o jej tri deti.

Náročné obdobie napokon zvládla a zdá sa, že nad zákernou chorobou vyhrala. ,,Intenzívna chemoterapia sa pre mňa skončila, aj jej vedľajšie účinky sa podarilo zvládnuť. Čo bude ďalej, uvidíme… Zatiaľ sa budem snažiť len NORMÁLNE ŽIŤ,“ napísala v septembri minulého roka na sociálnej sieti, pričom sa s nadšením vrátila aj do spravodajstva televízie JOJ.

47-ročná moderátorka sa tak s omnoho väčším pochopením a pokorou vyjadrila ku Svetovému dňu boja proti rakovine, ktorý si pripomíname 4. februára. ,,Len v EÚ zomrú na rakovinu takmer 2 milióny ročne- starí, mladí i deti. Súčasná korona-doba je veľkým problémom aj pre onkologických pacientov. Zlyháva hlavne včasná diagnostika… Ďakujem všetkým zdravotníkom, ktorí sa o nás, onkologických pacientov, obetavo starajú aj v týchto ťažkých časoch,“ napísala smutné štatistiky, pričom zverejnila fotografiu so svojím lekárom, ktorý neustále sleduje jej zdravotný stav.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/aneta_pariskova_official