V uplynulých mesiacoch sa život moderátorky Anety Pariškovej absolútne obrátil naruby, keď jej špecialisti oznámili zdrvujúcu správu. 47-ročnej tvári televízie JOJ bola diagnostikovaná rakovina, pričom len pred pár dňami oficiálne ukončila zdĺhavý cyklus chemoterapie.

Moderátorka Aneta Parišková oznámila začiatkom mája fanúšikom zdrvujúcu správu o svojom zhoršujúcom sa zdravotnom stave. Fotografiou z nemocničného lôžka upovedomila divákov televízie JOJ, že jej bol v prvej polovici roka diagnostikovaný v oblasti hrude non-hodgkinov lymfóm. Sympatická tvár z obrazoviek však nestrácala pozitívny prístup a s úsmevom sa vrhla do boja proti závažnému ochoreniu.

Ako napokon prezradila, začiatkom septembra ukončila intenzívnu chemoterapiu, pričom na nemocničnom lôžku strávila za pár mesiacov celých 45 dní. Moderátorka sa v priebehu liečby delila so Slovákmi s rôznymi situáciami a bez okolkov sa im ukázala aj bez vlasov. Dnes je Anetinou jedinou túžbou opäť normálne žiť, čo započala návratom do práce. “Konečne zase v spravodajstve TV JOJ. Pri mojej milovanej práci, úžasných kolegoch a stretnutiach s divákmi zabúdam na chorobu,” uviedla k snímkam z nedeľného vysielania, kde sa po dlhom období objavila po boku kolegu Jána Mečiara.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/aneta_pariskova_official