Angelina Jolie patrila kedysi k najpríťažlivejším a najženskejším herečkám sveta, no v posledných rokoch sa zmenila od základov, pričom sa o ňu rodina i fanúšikovia oprávnene strachujú. Situácia je natoľko vážna, že úspešnej umelkyni majú údajne ostávať posledné momenty života. Je to však naozaj tak?

Filmová Lara Croft si v posledných rokoch prešla nesmierne náročným obdobím, pričom sa psychický aj emocionálny stres odzrkadlil i na jej váhe. Angelina má totiž údajne vážiť iba zarážajúcich 34 kíl. V priebehu dňa má konzumovať kocky ľadu, bylinkový čaj a semienka.

K jej zdravotnému stavu sa vyjadrili aj mnohí lekári, ktorí sa zhodli v tom, že je otázkou času, kedy slávna herečka skolabuje a zlyhajú jej orgány. Šesťnásobná matka však všetky katastrofálne správy o údajnej smrti zmieta zo stola, keďže kývla na ponuku druhého dielu úspešného fantasy filmu Zloba- Kráľovná čiernej mágie.

Premiéra je naplánovaná na 18. októbra 2019. ,,Maleficent 2 pokračuje v skúmaní komplexného vzťahu medzi rohatou vílou a čoskoro kráľovnou, pretože tvoria nové spojenectvá a čelia novým protivníkom v ich boji za ochranu rašelinísk a čarovných tvorov, ktorí žijú vo vnútri,” píše Disney v oficiálnom vyhlásení.

Zdroj: YouTube/Walt Disney Studios  |  Foto: YouTube, Facebook/Maleficent, Facebook/Angelina Jolie | Video: YouTube/Walt Disney Studios