3. decembra obletela Slovensko i Česko šokujúca správa o smrti jednej z najväčších hudobných hviezd 90. rokov. Barbara Haščáková zomrela v americkom meste Sarasota, kde žila. Teraz sa k tragickej udalosti vrátila speváčkina kamarátka Denisa, ktorá odhalila zarážajúce pozadie.

Barbara Haščáková zomrela 22. novembra 2023 vo veku 43 rokov. Po uplynutí niekoľkých dní informoval verejnosť o speváčkinej smrti brat Andrej, ktorý uviedol, že osudnou sa jej stala cievna mozgová príhoda.

haščáková

Po smutnej správe sa na Instagrame ozval jeden z Barbariných fanúšikov, ktorý tvrdil, že sa trápila mesiace, a príčina je vraj iná, ako uvádzajú médiá. Jeho slová by mohlo potvrdzovať aj najnovšie vyjadrenie Haščákovej kamarátky Denisy. Na sociálnej sieti ho zachytil Nový Čas.

,,Už nechcela žiť a pobrala rôzne lieky a zapila to celou fľašou. Neúčinkovalo to hneď, ešte cca 17 minúť sme boli na videu, ešte mi zaspievala tú rozlúčkovú pesničku, ešte mi poslala fotku, ale potom spadla na zem a už tam aj ostala,” opísala Denisa šokujúce momenty. Išlo zároveň o posledné chvíle zúfalej Barbary Haščákovej, pri ktorých ju podľa svojich slov videla, no nedokázala jej nijako pomôcť.

,,Odvtedy sa už neozvala a upadla do kómy, a 5 dní ešte bola v nemocnici v kóme, kým odišla navždy,” ukončila Denisa.

Dojímavá nahrávka: Takto Barbara pred smrťou spievala kamarátke

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/Europa 2, tvmarkizaofficial