Boki v semifinále talentu zvalcoval súperov:Týmto si podmanil divákov

Dátum:

Šou Česko Slovensko má talent pozná svojich finalistov a aj keď sú za mnohými menami silné príbehy, jedným z najväčších favoritov šou je prekvapivo mladý raper. Gábor Bokor, alis Boki, si svojim pozitívnym rapom podmanil množstvo Čechov i Slovákov, ktorí ho už teraz považujú za víťaza šou.

23-ročný raper Boki má našliapnuté na sľubnú kariéru, a aj keď má na svojom konte už zopár koncertov s Kalim či inými umelcami, zviditeľniť sa rozhodol práve prostredníctvom šou Česko Slovensko má talent. Okrem divákov si mladého umelca zamilovala aj prísna porota, ktorá bola z jeho výkonu doslova nadšená. „Patríš na veľké javisko, vôbec neviem, čo tu robíš, pretože si hotový. Ale som rada, že si prišiel, pretože my tu hotovú vec môžeme ešte pustiť do sveta. Ďakujem, že si tu,” okomentovala Gáborov výstup Marta Jandová.

Mladému hudobníkovi sa napokon podarilo dostať do semifinále šou, kde svojim rapom bojoval o priazeň divákov v silnej konkurencii. Svojich súperov však Boki absolútne zvalcoval a dnes sa teší zo skutočnosti, že už 1. decembra si možno vyrapuje výhru vo výške 50 000 €. Čo myslíte, má spomedzi TÝCHTO finalistov šancu na výhru?

Zdroj: Joj.sk | Video: YouTube | Foto: Instagram

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...