Šou Česko Slovensko má talent pozná svojich finalistov a aj keď sú za mnohými menami silné príbehy, jedným z najväčších favoritov šou je prekvapivo mladý raper. Gábor Bokor, alis Boki, si svojim pozitívnym rapom podmanil množstvo Čechov i Slovákov, ktorí ho už teraz považujú za víťaza šou.

23-ročný raper Boki má našliapnuté na sľubnú kariéru, a aj keď má na svojom konte už zopár koncertov s Kalim či inými umelcami, zviditeľniť sa rozhodol práve prostredníctvom šou Česko Slovensko má talent. Okrem divákov si mladého umelca zamilovala aj prísna porota, ktorá bola z jeho výkonu doslova nadšená. “Patríš na veľké javisko, vôbec neviem, čo tu robíš, pretože si hotový. Ale som rada, že si prišiel, pretože my tu hotovú vec môžeme ešte pustiť do sveta. Ďakujem, že si tu,” okomentovala Gáborov výstup Marta Jandová.

Mladému hudobníkovi sa napokon podarilo dostať do semifinále šou, kde svojim rapom bojoval o priazeň divákov v silnej konkurencii. Svojich súperov však Boki absolútne zvalcoval a dnes sa teší zo skutočnosti, že už 1. decembra si možno vyrapuje výhru vo výške 50 000 €. Čo myslíte, má spomedzi TÝCHTO finalistov šancu na výhru?

https://www.youtube.com/watch?v=N7Tw2V3ZXE8

Zdroj: Joj.sk | Video: YouTube | Foto: Instagram