Uplynulá sobota patrila na televíznych obrazovkách obľúbenej šou Česko Slovensko má talent, ktorá po dlhých týždňoch castingov konečne spoznala svojho víťaza. Vo finále sa stretlo dokopy 9 súťažiacich, pričom na stupienky víťazov sa postavili výhradne talenty zo Slovenska.

Finále šou Česko Slovensko má talent sprevádzali okrem jedinečných vystúpení i nahnevané hlasy divákov, ktorí sa opakovane navážali, paradoxne, do svojho vlastného hlasovania. Kým televízia JOJ v spolupráci s Primou absolútne odmieta akékoľvek zmanipulovanie výsledkov šou, fanúšikovia na to majú iný názor.

Práve podľa nich si totiž talentovaná Nikola, ktorá si zo súťaže odniesla sumu vo výške 50 000 €, výhru absolútne nezaslúžila a na prvom mieste sa mal objaviť raper Boki. Ten má však na hejty a nevrlosť facebookových kritikov na víťazstvo dievčatka vlastný názor.

Odkaz pre všetkých neprajníkov Nikolky

Ako sa zdá, sympatický Gábor Bokor, alias „Bokmajster“, si veľmi dobre uvedomuje kvality svojej súperky a namiesto nevrlosti či negativity preukázal pokoru, pričom uviedol, že Nikolku aj jej rodičov si počas šou skutočne zamiloval. „Nikolka je veľmi milé a talentované dievčatko! Veľmi som si ju obľúbil, a tak isto aj jej rodičov, ktorí sú veľmi dobrí ľudia,“ uvádza.

„Nikolka si prvé miesto zaslúžila! Možno sa dočkáte aj spoločnej skladby. Gratulujem ti a nech sa ti darí,“ zakončuje status Boki, ktorý sa stal víťazom pre mnohých fanúšikov aj bez výhry v talentovej šou.

Foto/Zdroj: Instagram/bokmajster, tvjoj, nikoletadrummer | Video: streamable.com