Po tragickom páde lietadla sa začali vynárať špekulácie o tom, či sa na palube nachádzala aj známa speváčka Tina, ktorá v tom čase letela rovnakou leteckou spoločnosťou. Jej manžel Separ ale zareagoval a meno štvrtej obete je tak už známe…

Tragický pád lietadla Ethiopian Arilines v nedeľu ráno pochoval vyše 150 ľudí. Medzi obeťami boli aj štyria ľudia slovenskej národnosti. Teraz je už jasné, že traja z nich boli najbližšia rodina poslanca Národnej rady SR Antona Hrnku. Politik tak v priebehu sekundy prišiel o manželku Blanku, syna Martina, ktorý pracoval ako turistický sprievodca v známej cestovnej kancelárii, a dcéru Michalu.

Keďže sa v rovnakom čase chystala s etiópskymi aerolinkami odletieť aj speváčka Tina, fanúšikovia sa začali okamžite obávať o život známej tváre. Na túto správu už ale stihol zareagovať jej manžel Separ so slovami: “Ja a Tina sme OK,” a neskôr situáciu okomentovala aj speváčka: “Neletela som do Kene.. a úprimnú sústrasť rodinám.”

Potvrdenou štvrtou obeťou na palube spadnutého Boeingu je ale iná známa Slovenka. Novinárka a rozvojová pracovníčka Danica Olexová, ktorá pracovala pre Dobrú novinu, prišla o život pred tým, ako sa chystala navštíviť Keňu kvôli rozbehnutým projektom: “S bolesťou sme sa dnes dozvedeli, že na palube havarovaneho lietadla bola aj naša kolegyňa, rozvojová pracovníčka Danica Olexová, ktorá cestovala na navštevu projektov v Keni. Prosime o modlitby,” píše sa na oficiálnej stránke novín. Rodinám všetkých pozostalých vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Štvrtou obeťou je Danica Olexová

Zdroj: Facebook │ Foto: Facebook, YouTube, Instagram