Boris Kollár neskrýva radosť: Po dlhých týždňoch prišla ZMENA!

Dátum:

24. októbra šokovala celé Slovensko informácia o dopravnej nehode Borisa Kollára. Vládna limuzína s politikom havarovala v Podunajských Biskupiciach v okolí križovatky Mramorová a Ulica Svornosti, pričom bol okamžite prevezený do Nemocnice Sv. Michala a neskôr bol presunutý do Univerzitnej nemocnice na Kramároch.

Ako sa však ukázalo Kollár nebol vo vozidle výhradne so šoférom a ochrankárom, no spoločnosť mu robila aj bývalá finalistka Miss Universe a celebritná vizážistka Miroslava Fabušová. Kým kráska v čase celoplošného lockdownu uviedla, že politik ju bral iba do lekárne pre lieky a vitamínové doplnky, verejnosť mala na celú situáciu ostrý názor. Brunetka po nehode skončila s viacerými poraneniami, pričom trpela bolesťami, mala zlomené rebrá, kľúčnu kosť a štvrtý krčný stavec.

O čosi horšie na tom bol samotný predseda parlamentu, ktorý strávil dlhšie obdobie v nemocnici. Po kauze so sestričkami, ktorá šokovala množstvo jeho voličov, napokon prešiel do domácej opatery, avšak neprehliadnuteľná konštrukcia okolo hlavy ho zdobila dodnes. Ako sa však pochválil len pred okamihom na sociálnej sieti, nepohodlný doplnok je pre Kollára už len minulosťou. „Dnes mám posledný deň lešenie- tento kolotoč na hlave,“ napísal úsmevne tesne popoludní a o čosi neskôr sa ukázal už bez zdravotnej pomôcky s dodatkom: „A mám to dole!“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/kollarboris

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...