V sobotu (24. októbra) v podvečerných hodinách došlo k vážnej dopravnej nehode, keď vodič prešiel cez červenú a narazil do štátnej limuzíny. V osudný moment sa vo vozidle nachádzal predseda parlamentu s vodičom a ochránkárom. Spoločnosť politikovi však robila aj štvrtá osoba.

V Podunajských Biskupiciach došlo k zrážke dvoch áut, pričom limuzína s predsedom strany Sme rodina sa dostala mimo vozovky a prerazila plot na ceste. Kollár bol prevezený do Nemocnice sv. Michala, no neskôr bol presunutý do Univerzitnej nemocnice na Kramároch.

Podľa najnovších informácií má multiotecko zlomený druhý krčný stavec, v dôsledku čoho sa bude liečiť niekoľko týždňov. Zranenie utrpeli aj ďalší účastníci nehody, no najnovšie sa na verejnosť dostala informácia, že v aute politika sa nachádzala aj bývalá finalistka Miss Universe a celebritná vizážistka Miroslava Fabušková.

Informáciu napokon potrvdila aj samotná kráska. ,,Som na JIS-ke. Ťažko teraz hovoriť, aké sú prognózy,“ uviedla pre PLUS 7 DNÍ. Prečo sa však nachádzala v spoločnosti Kollára komentovať nechcela. Žeby to bol nový objav 55-ročného záletníka?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: plus7dni.pluska.sk  |  Foto: FB/Polícia SR-Bratislavský kraj, IG/mirkafabus, YT/SME